Uterumsstomme Landskap SkimraB 4380 x D 3980 mm
27 849 kr
19 494 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
4380 mm
Djup:
3980 mm
Uterumssäsong:
GrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 20m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
15 189 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Skimra 2
18 849 krTakavvattningTakavvattning Landskap Skimra B 4380
4 304 krLED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Skimra 6-Spot
17 599 kr
Skimra
B 4380 x D 3980 mm
19 494 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 1 månad sedanRejäl stomme, mycket nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60849364 |
| Bredd | 4380 mm |
| Djup | 3980 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 17,4 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 4150 mm |
| Vänster | 3750 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 3750 mm |
| Djup Tak | 4230 mm |
| Bredd Tak | 4536 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 17,4 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




