Uterumsstomme Landskap SkimraB 4780 x D 3357 mm
25 849 kr
15 999 krSpara 38 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
4780 mm
Djup:
3357 mm
Uterumssäsong:
TakavvattningTakavvattning Landskap Skimra B 4780
4 374 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 20m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
15 189 krLED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Skimra 6-Spot
17 599 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Skimra 2
18 849 kr
Skimra
B 4780 x D 3357 mm
15 999 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 1 månad sedanRejäl stomme, mycket nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60849367 |
| Bredd | 4780 mm |
| Djup | 3357 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 16 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 4550 mm |
| Vänster | 3127 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 3127 mm |
| Djup Tak | 3607 mm |
| Bredd Tak | 4936 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 16 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




