Uterumsstomme Landskap SkimraB 4780 x D 3580 mm
26 699 kr
18 689 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
4780 mm
Djup:
3580 mm
Uterumssäsong:
GrundbehandlingGrundbehandling Landskap Skimra 2
18 849 krTakavvattningTakavvattning Landskap Skimra B 4780
4 374 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 20m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
15 189 krLED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Skimra 6-Spot
17 599 kr
Skimra
B 4780 x D 3580 mm
18 689 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 999 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 1 månad sedanRejäl stomme, mycket nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60849369 |
| Bredd | 4780 mm |
| Djup | 3580 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 17,1 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 4550 mm |
| Vänster | 3350 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 3350 mm |
| Djup Tak | 3830 mm |
| Bredd Tak | 4936 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 17,1 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




