Uterumsstomme Landskap SkimraB 4553 x D 3657 mm
27 999 kr
19 599 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
4553 mm
Djup:
3657 mm
Uterumssäsong:
GrundbehandlingGrundbehandling Landskap Skimra 2
18 849 krTakavvattningTakavvattning Landskap Skimra B 4380
4 304 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 20m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
15 189 krLED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Skimra 6-Spot
17 599 kr
Skimra
B 4553 x D 3657 mm
19 599 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 1 månad sedanRejäl stomme, mycket nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60849380 |
| Bredd | 4553 mm |
| Djup | 3657 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 16,7 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 2104 mm |
| Fram 2 | 2104 mm |
| Vänster | 3427 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 3427 mm |
| Djup Tak | 3907 mm |
| Bredd Tak | 4709 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 16,7 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




