Uterumsstomme Landskap SkimraB 5399 x D 3357 mm
29 399 kr
17 999 krSpara 39 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
5399 mm
Djup:
3357 mm
Uterumssäsong:
GrundbehandlingGrundbehandling Landskap Skimra 2
18 849 krTakavvattningTakavvattning Landskap Skimra B 5399
4 444 krLED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Skimra 8-Spot
21 799 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 20m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
15 189 kr
Skimra
B 5399 x D 3357 mm
17 999 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 1 månad sedanRejäl stomme, mycket nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60849397 |
| Bredd | 5399 mm |
| Djup | 3357 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 18,1 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 2527 mm |
| Fram 2 | 2527 mm |
| Vänster | 3127 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 3127 mm |
| Djup Tak | 3607 mm |
| Bredd Tak | 5555 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 18,1 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




