Uterumsstomme Landskap SkimraB 5999 x D 4380 mm
34 149 kr
20 499 krSpara 40 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
5999 mm
Djup:
4380 mm
Uterumssäsong:
LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Skimra 8-Spot
21 799 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Skimra 2
18 849 krTakavvattningTakavvattning Landskap Skimra B 5999
4 514 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 30m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
20 499 kr
Skimra
B 5999 x D 4380 mm
20 499 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 1 månad sedanRejäl stomme, mycket nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60849407 |
| Bredd | 5999 mm |
| Djup | 4380 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 26,3 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 2827 mm |
| Fram 2 | 2827 mm |
| Vänster | 4150 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 4150 mm |
| Djup Tak | 4630 mm |
| Bredd Tak | 6155 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 26,3 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




