Uterumsstomme Landskap SkimraB 6599 x D 4380 mm
36 849 kr
22 099 krSpara 40 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
6599 mm
Djup:
4380 mm
Uterumssäsong:
GrundbehandlingGrundbehandling Landskap Skimra 3
21 549 krTakavvattningTakavvattning Landskap Skimra B 6599
4 514 krLED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Skimra 10-Spot
25 999 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 30m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
20 499 kr
Skimra
B 6599 x D 4380 mm
22 099 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 1 månad sedanRejäl stomme, mycket nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60849413 |
| Bredd | 6599 mm |
| Djup | 4380 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 28,9 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 3127 mm |
| Fram 2 | 3127 mm |
| Vänster | 4150 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 4150 mm |
| Djup Tak | 4630 mm |
| Bredd Tak | 6755 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 28,9 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




