Uterumsstomme Landskap SkimraB 7199 x D 3657 mm
34 099 kr
23 869 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
7199 mm
Djup:
3657 mm
Uterumssäsong:
GrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 30m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
20 499 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Skimra 3
21 549 krTakavvattningTakavvattning Landskap Skimra B 7845
5 459 krLED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Skimra 10-Spot
25 999 kr
Skimra
B 7199 x D 3657 mm
23 869 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 1 månad sedanRejäl stomme, mycket nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60849416 |
| Bredd | 7199 mm |
| Djup | 3657 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 26,3 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 3427 mm |
| Fram 2 | 3427 mm |
| Vänster | 3427 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 3427 mm |
| Djup Tak | 3907 mm |
| Bredd Tak | 7355 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 26,3 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




