Uterumsstomme Landskap SkimraB 7199 x D 4780 mm
39 149 kr
27 404 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
7199 mm
Djup:
4780 mm
Uterumssäsong:
GrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 35m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
22 725 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Skimra 3
21 549 krTakavvattningTakavvattning Landskap Skimra B 7845
5 459 krLED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Skimra 10-Spot
25 999 kr
Skimra
B 7199 x D 4780 mm
27 404 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 1 månad sedanRejäl stomme, mycket nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60849420 |
| Bredd | 7199 mm |
| Djup | 4780 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 34,4 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 3427 mm |
| Fram 2 | 3427 mm |
| Vänster | 4550 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 4550 mm |
| Djup Tak | 5030 mm |
| Bredd Tak | 7355 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 34,4 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




