Uterumsstomme Landskap SkimraB 6245 x D 4780 mm
38 299 kr
26 809 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
6245 mm
Djup:
4780 mm
Uterumssäsong:
TakavvattningTakavvattning Landskap Skimra B 5999
4 514 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 30m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
20 499 krLED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Skimra 10-Spot
25 999 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Skimra 3
21 549 kr
Skimra
B 6245 x D 4780 mm
26 809 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 1 månad sedanRejäl stomme, mycket nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60849426 |
| Bredd | 6245 mm |
| Djup | 4780 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 29,9 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 2950 mm |
| Fram 2 | 2950 mm |
| Vänster | 4550 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 4550 mm |
| Djup Tak | 5030 mm |
| Bredd Tak | 6401 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 29,9 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




