Uterumsstomme Landskap SkimraB 7045 x D 3357 mm
32 599 kr
22 819 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
7045 mm
Djup:
3357 mm
Uterumssäsong:
LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Skimra 10-Spot
25 999 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Skimra 3
21 549 krTakavvattningTakavvattning Landskap Skimra B 7845
5 459 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 25m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
17 785 kr
Skimra
B 7045 x D 3357 mm
22 819 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 1 månad sedanRejäl stomme, mycket nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60849427 |
| Bredd | 7045 mm |
| Djup | 3357 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 23,7 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 3350 mm |
| Fram 2 | 3350 mm |
| Vänster | 3127 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 3127 mm |
| Djup Tak | 3607 mm |
| Bredd Tak | 7201 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 23,7 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




