Uterumsstomme Landskap SkimraB 7845 x D 3580 mm
36 149 kr
25 304 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
7845 mm
Djup:
3580 mm
Uterumssäsong:
GrundbehandlingGrundbehandling Landskap Skimra 3
21 549 krTakavvattningTakavvattning Landskap Skimra B 7845
5 459 krLED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Skimra 12-Spot
31 149 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 30m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
20 499 kr
Skimra
B 7845 x D 3580 mm
25 304 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 1 månad sedanRejäl stomme, mycket nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60849435 |
| Bredd | 7845 mm |
| Djup | 3580 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 28,1 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 3750 mm |
| Fram 2 | 3750 mm |
| Vänster | 3350 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 3350 mm |
| Djup Tak | 3830 mm |
| Bredd Tak | 8001 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 28,1 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




