Vertikalt Utlopp Markränna gop C-250
209 kr
79 krSpara 62 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
MarkrännaMarkränna gop C250
1 259 krTillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
gopBeskrivning
Glasfiber & Plastprodukter (gop) Vertikalt utlopp till C250.
Egenskaper
| Varumärke | gop |
| Art.Nr. | EV01010401 |
| Bredd | 140 mm |
| Färg | Svart |
| Produkttyp | Vertikalt Utlopp Markränna |
| Höjd | 53 mm |
| Längd | 140 mm |
| Material | PVC |
| Serie | C-250 |
| Vikt | 0,2 kg |
| Dimension | 110 mm |
| EAN-nr | 3309032020558 |

