Beskrivning
Dränklossen läggs i schaktbotten intill husväggen i underkant av bottensulan och innehåller dräneringsrör. 4 st / frp.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Pordrän |
|---|---|
| Utförande | Hörn, Rak |
| Bredd | 300 mm |
| Produkttyp | Dränering/fuktskydd |
| Användningsområde | Mark |
| Höjd | 200 mm |
| Längd | 1200 mm |
| Vikt | 8 kg |

