Akustikpanel Lundbergs 2780x600x20 mm
fr.1 625 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

2780x600x20 mm
1 625 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Akustikpanel Lundbergs. Smycka hemmet med akustikpanel som blir en läcker inredningsdetalj samtidigt som det ger rummet bättre akustik. Våra akustikpaneler fungerar för såväl vägg- som takbeklädnad och är tillverkade i Småland. En populär och snygg detalj i både hemmet och på kontoret. Välj bland fyra olika färger: Oljad ek, Ljus ek, Valnöt och Svart ek.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Akustikpanel Lundbergs. Smycka hemmet med akustikpanel som blir en läcker inredningsdetalj samtidigt som det ger rummet bättre akustik. Våra akustikpaneler fungerar för såväl vägg- som takbeklädnad och är tillverkade i Småland. En populär och snygg detalj i både hemmet och på kontoret. Välj bland fyra olika färger: Oljad ek, Ljus ek, Valnöt och Svart ek.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Utförande | Ljus Ek, Oljad Ek, Svart Ek, Valnöt |
| Tjocklek | 20 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Färg | Brun, Svart |
| Produkttyp | Akustikpanel |
| Längd | 2780 mm |
| Träslag | Ek, Valnöt |



