


Akustikpanel NQDSmartwall Oljad Ek
499 kr 699 kr
Spara 29 %
Kampanj
61 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Smartwall Oljad Ek
499 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Träpanelen i oljad ekkulör ger en tidlös atmosfär med en modern touch. Den pigmenterade fanérytans linjer för genast tanken till skandinavisk design. Men akustikpanelen är inte bara vacker att se på, baksidan fungerar även ljudabsorberande. Ge hemmet ett lyft samtidigt som en ny, harmonisk känsla kommer att uppstå
Varumärke
Beskrivning
Träpanelen i oljad ekkulör ger en tidlös atmosfär med en modern touch. Den pigmenterade fanérytans linjer för genast tanken till skandinavisk design. Men akustikpanelen är inte bara vacker att se på, baksidan fungerar även ljudabsorberande. Ge hemmet ett lyft samtidigt som en ny, harmonisk känsla kommer att uppstå
Egenskaper
| Varumärke | NQD |
|---|---|
| Art.Nr. | 240C60E17A06 |
| Tjocklek | 17 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Färg | Oljad Ek |
| Typ | Akustikapanel |
| Nyans | Oljad Ek |
| Mönster | Trä |
| Träslag | Ek |
| Längd | 2400 mm |
| Antal | 1,44 m2/frp |
| Antal | 1 st/frp |
| EAN-nr | 7350088372692 |