


Akustikpanel NQDSmartwall Svart Ek
499 kr 699 kr
Spara 29 %
Kampanj
53 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Smartwall Svart Ek
499 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Träpanelen i svart ekkulör ger en tidlös atmosfär med en modern touch. Den pigmenterade fanérytans linjer för genast tanken till skandinavisk design. Men akustikpanelen är inte bara vacker att se på, baksidan fungerar även ljudabsorberande. Ge hemmet ett lyft samtidigt som en ny, harmonisk känsla kommer att uppstå.
Varumärke
Beskrivning
Träpanelen i svart ekkulör ger en tidlös atmosfär med en modern touch. Den pigmenterade fanérytans linjer för genast tanken till skandinavisk design. Men akustikpanelen är inte bara vacker att se på, baksidan fungerar även ljudabsorberande. Ge hemmet ett lyft samtidigt som en ny, harmonisk känsla kommer att uppstå.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | NQD |
|---|---|
| Art.Nr. | 240C60E17A09 |
| Tjocklek | 17 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Färg | Svart Ek |
| Typ | Akustikapanel |
| Nyans | Svart Ek |
| Mönster | Trä |
| Träslag | Ek |
| Längd | 2400 mm |
| Antal | 1,44 m2/frp |
| Antal | 1 st/frp |
| EAN-nr | 7350088372708 |