Akustikpanel NQD Smartwall Valnöt Natur
699 kr
30 dagars prisgaranti

Smartwall Valnöt Natur
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Träpanelen i valnötskulör ger en tidlös atmosfär med en modern touch. Den pigmenterade fanérytans linjer för genast tanken till skandinavisk design. Men akustikpanelen är inte bara vacker att se på, baksidan fungerar även ljudabsorberande. Ge hemmet ett lyft samtidigt som en ny, harmonisk känsla kommer att uppstå.
Varumärke
NQDBeskrivning
Träpanelen i valnötskulör ger en tidlös atmosfär med en modern touch. Den pigmenterade fanérytans linjer för genast tanken till skandinavisk design. Men akustikpanelen är inte bara vacker att se på, baksidan fungerar även ljudabsorberande. Ge hemmet ett lyft samtidigt som en ny, harmonisk känsla kommer att uppstå.
Egenskaper
| Varumärke | NQD |
| Art.Nr. | 240C60E17A04 |
| Tjocklek | 17 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Färg | Valnöt |
| Typ | Akustikapanel |
| Nyans | Natur Valnöt |
| Mönster | Trä |
| Träslag | Valnöt |
| Längd | 2400 mm |
| Antal | 1,44 m2/frp |
| Antal | 1 st/frp |
| EAN-nr | 7350088372685 |

