Avslutningslist Fibrotech 300Utförande: Rökt Ek, Längd: 3000 mm, Bredd: 25 mm
673 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
Rökt Ek
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Avslutningslist som kan användas med Fibrotechs akustikpaneler. Monteras i ytterhörn för att inte det ska bli synlig akustikfilt. Listen kan kapas i båda ändar för perfekt passform. Då Fibrotechs avslutningslister är laminerade medan deras akustikpaneler i motsvarande dekorer är av träfanér kan en differens i ytdekor mellan list och panel uppfattas.
Varumärke
FibrotechBeskrivning
Avslutningslist som kan användas med Fibrotechs akustikpaneler. Monteras i ytterhörn för att inte det ska bli synlig akustikfilt. Listen kan kapas i båda ändar för perfekt passform. Då Fibrotechs avslutningslister är laminerade medan deras akustikpaneler i motsvarande dekorer är av träfanér kan en differens i ytdekor mellan list och panel uppfattas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Fibrotech |
| Art.Nr. | 2109944 |
| Utförande | Rökt Ek |
| Tjocklek | 22 mm |
| Bredd | 25 mm |
| Typ | Avslutningslist |
| Längd | 3000 mm |
| Antal | 2 st/frp |
| EAN-nr | 5714581099449 |
