Avslutningslist Lundbergs För Akustikpanel 2800x31x20 mmValnöt
375 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
Valnöt

För Akustikpanel 2800x31x20 mm
Valnöt
375 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Avslutningslist som passar till akustikpanel Lundbergs. Avslutningslisten skapar ett snyggt avslut på akustikpanelen. Avslutningslisten finns i samma färger som akustikpanelerna, dvs Ljus ek, Oljad ek, Valnöt och Svart ek.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Avslutningslist som passar till akustikpanel Lundbergs. Avslutningslisten skapar ett snyggt avslut på akustikpanelen. Avslutningslisten finns i samma färger som akustikpanelerna, dvs Ljus ek, Oljad ek, Valnöt och Svart ek.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 910256 |
| Utförande | Valnöt |
| Tjocklek | 20 mm |
| Bredd | 31 mm |
| Färg | Brun |
| Typ | Akustikpanel |
| Träslag | Valnöt |
| Längd | 2800 mm |
| EAN-nr | 7392119102564 |
