Fingerpanel CENT 15x95x2400 mmObehandlad
Pris/frp 545:-
534 kr/m²30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Trä/natur

15x95x2400 mm
Obehandlad
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fingerpanelen ger liv och mjukhet till alla utrymmen. Denna fingerpanel är tillverkad av högkvalitativ, skandinavisk furu med få kvistar.
Varumärke
CENTBeskrivning
Fingerpanelen ger liv och mjukhet till alla utrymmen. Denna fingerpanel är tillverkad av högkvalitativ, skandinavisk furu med få kvistar.
Träpanel som är lämplig för användning i både torra och fuktiga utrymmen. Med en fingerpanel bildar du ett tilltalande och elegant uttryck. De runda ribborna ger interiören en unik form. En trären fingerpanel kan du behandla på många olika sätt. Tack vare råmaterialet med få kvistar behåller ytan sitt prydliga utseende. Behandlingen förbättrar träets hållfasthetsegenskaper och med rätt behandling är panelen också lämplig för bastu.
Recensioner
Carina PVerifierad köpare
för 1 månad sedanFin kvalitet på produkten
Christoffer BVerifierad köpare
för 2 månader sedanBra produkt med fin kvalitet
Egenskaper
| Varumärke | CENT |
| Art.Nr. | 9724FJ |
| Tjocklek | 15 mm |
| Bredd | 95 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Produkttyp | Fingerpanel |
| Ytbehandling | Obehandlad |
| Längd | 2400 mm |
| Material | Furu |
| Profil | STK |
| Antal (st/frp) | 5 st/frp |
| EAN-nr | 6418227013835 |









