






Panel LundbergsSolliden Vitlackad Hdf 1845x837
Rek. pris 989 kr
!
847 kr 979 kr
Spara 13 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Solliden Vitlackad Hdf 1845x837
847 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Formpressad och vitlackad (NCS S0502Y, glans 35) panelskiva i HDF. Monterad höjd inkl lister 980 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 19670 |
| Bredd | 1845 mm |
| Djup | 837 mm |
| Färg | Vit |
| Typ | Panel |
| Material | Hdf |
| Serie | Solliden |
| Höjd | 11 mm |
| EAN-nr | 7392118196700 |
