Självhäftande Träpanel Lundbergs Hugo 1,51 m2
fr.345 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Hugo 1,51 m2
345 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Självhäftande Träpanel Lundbergs Hugo 1,51 m2 är en självhäftande träpanel med slät struktur. Den har självhäftande tejp på baksidan för enkel uppsättning. Panelen har en unik och modern design och med den kan du skapa en snygg fondvägg.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Självhäftande Träpanel Lundbergs Hugo 1,51 m2 är en självhäftande träpanel med slät struktur. Den har självhäftande tejp på baksidan för enkel uppsättning. Panelen har en unik och modern design och med den kan du skapa en snygg fondvägg.
Denna panel finns i flera utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Bredd | 128 mm |
| Färg | Ljusgrå, Trä/natur, Vit |
| Produkttyp | Träpanel |
| Höjd | 4,5 mm |
| Längd | 1180 mm |
| Material | Trä |
| Serie | Hugo |
| Antal (st/frp) | 10 st/frp |
