Väggpanel Huntonit Antikk11x620x2390 mm, Utförande: Vit
Pris/frp 924:-
312 kr/m²Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
Vit
Längd:
2390 mm

Antikk
11x620x2390 mm, Utförande: Vit
0 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Färdigmålade väggskivor tillverkade i miljövänlig och slitstark träfiber. Not och fjäder ger enklare och snabbare montage. Du får också en dold infästning, antingen på befintlig vägg eller direkt på regelstomme. De färdigmålade väggskivorna är naturprodukter som bidrar till en sundare boendemiljö. De är lätta att hålla rena och kan även lätt målas om i din önskade färg. Idealiska för snabb och direkt montering av dina önskade saker. Och då du slipper att spackla, slipa, måla och tapetsera sparar du tid och pengar.
Varumärke
HuntonitBeskrivning
Färdigmålade väggskivor tillverkade i miljövänlig och slitstark träfiber. Not och fjäder ger enklare och snabbare montage. Du får också en dold infästning, antingen på befintlig vägg eller direkt på regelstomme. De färdigmålade väggskivorna är naturprodukter som bidrar till en sundare boendemiljö. De är lätta att hålla rena och kan även lätt målas om i din önskade färg. Idealiska för snabb och direkt montering av dina önskade saker. Och då du slipper att spackla, slipa, måla och tapetsera sparar du tid och pengar.
Egenskaper
| Varumärke | Huntonit |
| Art.Nr. | 233150 |
| Utförande | Vit |
| Tjocklek | 11 mm |
| Bredd | 600 mm |
| NCS-Kulör | NCS S 0502Y |
| Längd | 2390 mm |
| Antal (st/frp) | 2 st/frp |
| EAN-nr | 7055750508057 |


