Väggpanel Huntonit penselmålad Perle Vit
Pris/frp 685:-
231 kr/m²Se priset!
30 dagars prisgaranti

penselmålad Perle Vit
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Väggpanel Huntonit Penselmålad Perle Vit är en vacker, penselmålad panel. Väggpanel Perle har en klassisk och elegant stil och den är tålig och lätt att rengöra. Detta är en ren naturprodukt som bidrar till ett sunt inomhusklimat och den är lätt att måla över med akrylfärg.
Varumärke
HuntonitBeskrivning
Väggpanel Huntonit Penselmålad Perle Vit är en vacker, penselmålad panel. Väggpanel Perle har en klassisk och elegant stil och den är tålig och lätt att rengöra. Detta är en ren naturprodukt som bidrar till ett sunt inomhusklimat och den är lätt att måla över med akrylfärg.
Övrigt
- Förmodligen världens renaste väggskiva
- World Patenterad penselmålad yta
- Rekommenderas av Norges Astma- och Allergiförbund
- Levereras i 2-pack - lätt att bära
Huntonit har patent på metoden att penselmåla ytan, vilket ger ditt hem ett tidlöst utseende.
- Förmodligen världens renaste väggskiva
- World Patenterad penselmålad yta
- Rekommenderas av Norges Astma- och Allergiförbund
- Levereras i 2-pack - lätt att bära
Huntonit har patent på metoden att penselmåla ytan, vilket ger ditt hem ett tidlöst utseende.
Egenskaper
| Varumärke | Huntonit |
| Art.Nr. | 231750 |
| Tjocklek | 11 mm |
| Bredd | 620 mm |
| Färg | Vit |
| NCS-Kulör | NCS S 0502Y |
| Höjd | 11 mm |
| Längd | 2390 mm |
| Material | Träfiber |
| Antal (st/frp) | 2 st/frp |
| Yta | Målad |
| Vikt | 28 kg/frp |
| EAN-nr | 7055752317503 |



