Fibercementskiva/Byggskiva Swisspearl 1200x2550 mm9 mm
809 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Tjocklek:
9 mm

1200x2550 mm
9 mm
809 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

För invändigt montage där kraven är större än vanligt. Swisspearl Multi Force klarar stötar, brand, fukt, smuts, högt ljudtryck och mer. Där förhållandena är som hårdast har du som mest nytta av Swisspearl Multi Force.
Varumärke
SwisspearlBeskrivning
För invändigt montage där kraven är större än vanligt. Swisspearl Multi Force klarar stötar, brand, fukt, smuts, högt ljudtryck och mer. Där förhållandena är som hårdast har du som mest nytta av Swisspearl Multi Force.
Egenskaper
| Varumärke | Swisspearl |
| Art.Nr. | 4501093 |
| Tjocklek | 9 mm |
| Bredd | 2550 mm |
| Produkttyp | Fibercementskiva |
| Vikt | 11 kg/m² |
| Längd | 1200 mm |
| Material | Fibercement |
| Antal | 3,06 m2/st |
| EAN-nr | 6418662904118 |
