
Distansremsa Swisspearl
574 kr 720 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Distansremsa Swisspearl
574 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Vertikal distansremsa för Swisspearl fasadskivor. Skall alltid monteras mellan skiva och läkt. Detta för att skydda läkten och för att medge rörelser i konstruktionen. Använd remsa 30 mm i fält och 90 mm i skivfog. 30 m/rulle.
Egenskaper
| Varumärke | Swisspearl |
|---|---|
| Art.Nr. | 4505113 |
| Tjocklek | 1 mm |
| Bredd | 30 mm |
| Material | EPDM |
| Längd | 3000 mm |
| Vikt | 3 kg |
| Bredd | 30 cm |
| EAN-nr | 5705636242644 |
