Grundisoleringspapp, Tolago Syllpapp YEP 2500Grundisoleringspapp 12,5cmx15m
293 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
125 mm

Syllpapp YEP 2500
Grundisoleringspapp 12,5cmx15m
293 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
TolagoBeskrivning
Fuktskyddande papp som är bitumenbaserad för användning som isolerande skikt mellan grund och syll.
Recensioner
Britt HVerifierad köpare
för 1 år sedanMycket bra produkt
Olle Verifierad köpare
för 1 år sedanJag är super nöjd pappen passade perfekt Kvalitet som är viktigt för mig. Mycket hög kvalitet.
Egenskaper
| Varumärke | Tolago |
| Art.Nr. | 310001 |
| Bredd | 125 mm |
| Typ | Grundisolering |
| Antal | 1,875 m2/st |
| Vikt | 4,8 kg |
| Längd | 15 m |
| Användningsområde | Grund |
| EAN-nr | 4690405128292 |

