
Grundisoleringspapp, TolagoSyllpapp YEP 2500Grundisoleringspapp 20cmx15m
244 kr
30 dagars prisgaranti
Bredd
Beskrivning
Fuktskyddande papp som är bitumenbaserad för användning som isolerande skikt mellan grund och syll.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Tolago |
|---|---|
| Art.Nr. | 310003 |
| Bredd | 200 mm |
| Typ | Grundisolering |
| Användningsområde | Grund |
| Antal | 3 m2/st |
| Vikt | 6,9 kg |
| Längd | 15 m |
| EAN-nr | 4690405128384 |

