
Hobbyskiva BOAGran1000x600x18 mm
304 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Bredd
Tjocklek
Längd

Gran
1000x600x18 mm 304 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Massiva trästavar limmade kant mot kant. Stavbredden kan dock variera i ytterkanterna. Mindre variationer i färg och struktur kan förekomma. Limmat med interiörlim. Användbar till många olika inredningsprojekt som möbler, hyllor och snickerier i inomhusmiljö.
Egenskaper
| Varumärke | BOA |
|---|---|
| Art.Nr. | 20051069 |
| Tjocklek | 18 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Längd | 1000 mm |
| Vikt | 5,4 kg |
| Material | Gran |
| EAN-nr | 4000868731036 |
