Hobbyskiva BOA Gran1500x600x18 mm
458 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
600 mm
Tjocklek:
18 mm
Längd:
1500 mm

Gran
1500x600x18 mm
458 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Massiva trästavar limmade kant mot kant. Stavbredden kan dock variera i ytterkanterna. Mindre variationer i färg och struktur kan förekomma. Limmat med interiörlim. Användbar till många olika inredningsprojekt som möbler, hyllor och snickerier i inomhusmiljö.
Varumärke
BOABeskrivning
Massiva trästavar limmade kant mot kant. Stavbredden kan dock variera i ytterkanterna. Mindre variationer i färg och struktur kan förekomma. Limmat med interiörlim. Användbar till många olika inredningsprojekt som möbler, hyllor och snickerier i inomhusmiljö.
Egenskaper
| Varumärke | BOA |
| Art.Nr. | 20051569 |
| Tjocklek | 18 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Längd | 1500 mm |
| Vikt | 8,1 kg |
| Material | Gran |
| EAN-nr | 4000868727527 |
