
Hobbyskiva BOAGran2400x200x18 mm
246 kr
30 dagars prisgaranti
Bredd
Tjocklek
Längd

Gran
2400x200x18 mm 246 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Massiva trästavar limmade kant mot kant. Stavbredden kan dock variera i ytterkanterna. Mindre variationer i färg och struktur kan förekomma. Limmat med interiörlim. Användbar till många olika inredningsprojekt som möbler, hyllor och snickerier i inomhusmiljö.
Egenskaper
| Varumärke | BOA |
|---|---|
| Art.Nr. | 20052529 |
| Tjocklek | 18 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Material | Gran |
| Bredd | 200 cm |
| Längd | 2400 mm |
| Vikt | 4,3 kg |
| EAN-nr | 4000868711168 |
