Bröstlist Lundbergs Solliden Vit
Rek. pris 425 kr
391 kr
379 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Solliden Vit
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Bröstlist i vitfolierad MDF.
Övrigt: För montering använder du tillhörande golvsockel, skarvlist, hörnlist och avslutslist.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 19505 |
| Tjocklek | 30 mm |
| Färg | Vit |
| Höjd | 56 mm |
| Längd | 2400 mm |
| Material | MDF |
| Serie | Solliden |

