Dekorlist Grimslöv Trä List 9x20 mm Obehandlad
Lägsta totalpris 325:-
65 kr/st30 dagars prisgaranti

Dekorlist Grimslöv Trä List 9x20 mm Obehandlad
5 st / 325 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Dekorlist Grimslöv Trä List 9x20 mm Obehandlad är en obehandlad dekorationslist i furu för använding på väggar och i tak för att ge en större detaljrikedom i rummet. Kan även användas till att göra speglar på dörrar. Den levereras helt obehandlat för att ge dig en möjlighet att välja ytbehandling.
Varumärke
Grimslöv Trä & ListBeskrivning
Dekorlist Grimslöv Trä List 9x20 mm Obehandlad är en obehandlad dekorationslist i furu för använding på väggar och i tak för att ge en större detaljrikedom i rummet. Kan även användas till att göra speglar på dörrar. Den levereras helt obehandlat för att ge dig en möjlighet att välja ytbehandling.
Recensioner
Jessica Verifierad köpare
för 2 år sedanHelenVerifierad köpare
för 3 år sedanEnkla men fina dekorlister. Vi satte upp dem som väggspeglar som dubbla ramar. Blev jättefint.
Kristian NVerifierad köpare
för 5 år sedan+Bra emballage, inplastat i hörnskydd. +Bra kvalitet på listen +Frakt inom rimlig tid, ej dagen efter men ok -Några "dåliga skär" där listen var lite ful. Ej ok för dekorlist, bör sorteras bort. Annat med vanligt listverk men dekor ska vara utan fel. Väldigt lite av detta så jagger 5 ändå
VfrAnnikaVerifierad köpare
för 5 år sedanBra produkt för priset
Egenskaper
| Varumärke | Grimslöv Trä & List |
| Art.Nr. | PR0920KI6 |
| Tjocklek | 9 mm |
| Bredd | 20 mm |
| Produkttyp | Dekorlist |
| Längd | 2400 mm |
| Material | Furu |
| Yta | Obehandlad |
