Foder Moelven Regina AllmogeGrå
110 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

Regina Allmoge
Grå
110 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Regina Foder Allmoge Vit används som dörrfoder eller fönsterfoder. Den är färdigmålad med vattenbaserad färg i Vit NCS S0502-Y och har samma glans som Regina Vägg Dekor skivor. Du hittar kompletterande Regina-produkter på Moelvens varumärkessida.
Varumärke
MoelvenBeskrivning
Regina Foder Allmoge Vit används som dörrfoder eller fönsterfoder. Den är färdigmålad med vattenbaserad färg i Vit NCS S0502-Y och har samma glans som Regina Vägg Dekor skivor. Du hittar kompletterande Regina-produkter på Moelvens varumärkessida.
Regina Foder Allmoge Vit används för att rama in fönster och dörrar. Den utmärkande profilen ger rummet en lantligt hemtrevlig känsla. Fodret är färdigmålat med vattenbaserad färg i Vit NCS S0502-Y och matchar Regina panelskivor. Den hemtrevliga stilen skapar du med kompletterande Regina-allmogelister. För fler produkter till ditt projekt - se Moelvens varumärkessida och få allt på en frakt.
Recensioner
LarsVerifierad köpare
för 2 år sedanMycket nöjd med fodren och dess färg
Lennart FVerifierad köpare
för 2 år sedanHar inte monterat dom än men de ser bra ut.
+ Snygga
- Svårt att veta om de skall limmas eller spikas
Egenskaper
| Varumärke | Moelven |
| Art.Nr. | 818439 |
| Tjocklek | 16 mm |
| Bredd | 69 mm |
| Färg | Grå |
| Produkttyp | Foder |
| NCS-Kulör | S 2500-N |
| Längd | 2440 mm |
| Material | MDF |
| Serie | Regina Allmoge |
| Antal (lpm/frp) | 2,44 lpm/frp |
| Dimension | 16x69x2440 mm |
| EAN-nr | 7040438184395 |






