Kakellist CENT 15x42/6x2400 Furu Vit
Pris/frp 625:-
52,08 kr/lpm30 dagars prisgaranti

15x42/6x2400 Furu Vit
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vit kakellist tillverkad av kvistfri furu.
Denna inredningslist är lämplig för både torra innerutrymmen och fuktiga utrymmen.
Kakellister passar bra till exempel längs kanten på 6 mm tjockt kakel.
Bra råvara och noggrann kontroll garanterar ett bra slutresultat
Varumärke
CENTBeskrivning
Vit kakellist tillverkad av kvistfri furu.
Denna inredningslist är lämplig för både torra innerutrymmen och fuktiga utrymmen.
Kakellister passar bra till exempel längs kanten på 6 mm tjockt kakel.
Bra råvara och noggrann kontroll garanterar ett bra slutresultat
Egenskaper
| Varumärke | CENT |
| Art.Nr. | 62035 |
| Tjocklek | 15 mm |
| Bredd | 42 mm |
| Färg | Vit |
| Produkttyp | Kakellist |
| Ytbehandling | Målad |
| Längd | 2,4 m |
| Längd | 2400 mm |
| Material | Furu |
| Antal (lpm/frp) | 12 lpm/frp |
| Antal (st/frp) | 5 st/frp |
| Dimension | 15x42/6x2400 mm |
| EAN-nr | 6418227620354 |
