
Smyglist CENTVit15x140x2400 mm
136 kr/lpmPris/frp 979:-
30 dagars prisgaranti
Bredd
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Med en bred smyglist avslutar du på ett vackert sätt mot dörrar och fönster om bredden hos en vanlig täcklist inte räcker till. Fingerskarvad kvistfri råvara av furu garanterar ett enhetligt och vackert slutresultat i våra lister.
Egenskaper
| Varumärke | CENT |
|---|---|
| Art.Nr. | SMYYGI145P |
| Tjocklek | 15 mm |
| Bredd | 140 mm |
| Färg | Vit |
| Typ | Smyglist |
| Ytbehandling | Målad |
| Material | Furu |
| Dimension | 15x140x2400 mm |
| Längd | 2400 mm |
| Längd | 2,4 m |
| Antal | 7,2 lpm/frp |
| Antal | 3 st/frp |
| EAN-nr | 6418227007087 |
