






Färg: Vit

Regina Allmoge
Vit 101 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Regina Sockel Allmoge Vit används som övergång mellan golv och vägg. Sockeln är färdigmålad med vattenbaserad färg i Vit NCS S0502-Y och matchar Regina panelskivor och Regina Foder Allmoge. Du hittar kompletterande Regina-produkter på Moelvens varumärkessida.
Regina Sockel Allmoge Vit används som övergång mellan golv och vägg. Den mjuka profilen ger rummet en lantligt hemtrevlig känsla. Golvlisten är färdigmålad med vattenbaserad färg i Vit NCS S0502-Y och matchar Regina panelskivor. Den hemtrevliga känslan skapar du med kompletterande Regina-lister i allmoge stil. För fler produkter till ditt projekt - se Moelvens varumärkessida och få allt på en frakt.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Moelven |
|---|---|
| Art.Nr. | 818433 |
| Tjocklek | 16 mm |
| Bredd | 69 mm |
| Färg | Vit |
| Typ | Sockel |
| NCS-Kulör | S 0502-Y |
| Material | MDF |
| Serie | Regina Allmoge |
| Dimension | 16x69x2440 mm |
| Längd | 2440 mm |
| Antal | 2,44 lpm/frp |
| EAN-nr | 7040438184333 |


