Ytterhörnlist CENT 21x42/13x2200 mmVit
Pris/frp 539:-
49 kr/lpm30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

21x42/13x2200 mm
Vit
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Vit ytterhörnlist tillverkad av kvistfri furu. Denna typ av lister är lämpliga för torra innerutrymmen. Bra råvara och noggrann kontroll garanterar ett bra slutresultat
Varumärke
CENTBeskrivning
Vit ytterhörnlist tillverkad av kvistfri furu. Denna typ av lister är lämpliga för torra innerutrymmen. Bra råvara och noggrann kontroll garanterar ett bra slutresultat
Egenskaper
| Varumärke | CENT |
| Art.Nr. | 33922P |
| Tjocklek | 21 mm |
| Bredd | 42 mm |
| Färg | Vit |
| Typ | Ytterhörnlist |
| Ytbehandling | Målad |
| Längd | 2,2 m |
| Längd | 2200 mm |
| Material | Furu |
| Antal | 11 lpm/frp |
| Antal | 5 st/frp |
| Dimension | 21x42x2200 mm |
| EAN-nr | 6418227639226 |
