Nivålist Grimslöv Trä List 15x38x1000 mm Lackad Ek
Lägsta totalpris 518:-
259 kr/st30 dagars prisgaranti

Nivålist Grimslöv Trä List 15x38x1000 mm Lackad Ek
2 st / 518 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Nivålist Grimslöv Trä List 15x38x1000 mm Lackad Ek är en nivålist som täcker rörelsefogar mellan golv i olika nivåer. Listen är UV-lackad.
Varumärke
Grimslöv Trä & ListBeskrivning
Nivålist Grimslöv Trä List 15x38x1000 mm Lackad Ek är en nivålist som täcker rörelsefogar mellan golv i olika nivåer. Listen är UV-lackad.
Egenskaper
| Varumärke | Grimslöv Trä & List |
| Art.Nr. | UP1538EI2NL |
| Tjocklek | 15 mm |
| Bredd | 38 mm |
| Typ | Nivålist |
| Längd | 1000 mm |
| Material | Ek |
| Yta | Naturlackad |
