Nivålist Grimslöv Trä List 21x58x2000 mm Lackad Ek
475 kr
30 dagars prisgaranti

Nivålist Grimslöv Trä List 21x58x2000 mm Lackad Ek
475 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Nivålist Grimslöv Trä List 21x58x2000 mm Lackad Ek är en nivålist täcker rörelsefogar mellan golv i olika nivåer. Skapa den perfekta övergången mellan två golvunderlag med olika nivå med denna massiva nivålist.
Varumärke
Grimslöv Trä & ListBeskrivning
Nivålist Grimslöv Trä List 21x58x2000 mm Lackad Ek är en nivålist täcker rörelsefogar mellan golv i olika nivåer. Skapa den perfekta övergången mellan två golvunderlag med olika nivå med denna massiva nivålist.
Egenskaper
| Varumärke | Grimslöv Trä & List |
| Art.Nr. | AP2158EI5NL |
| Tjocklek | 21 mm |
| Bredd | 58 mm |
| Typ | Nivålist |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Ek |
| Yta | Naturlackad |
