Nivålist Lundbergs Fix EkfolieLxBxH 2000x45x14-15 mm
Lägsta totalpris 1 498:-
749 kr/st30 dagars prisgaranti
Vald variant
Typ:
Skarvlist

Fix Ekfolie
LxBxH 2000x45x14-15 mm
2 st / 1 498 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Nivålist Fix som täcker skarven mellan två olika nivåer. Listen är självhäftande med klisterremsa.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 81442 |
| Bredd | 40 mm |
| Färg | Ekfolie |
| Typ | Skarvlist |
| Längd | 2000 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Fix |
| Listtyp | Nivålist |
| EAN-nr | 7392118814420 |

