Nivålist Lundbergs Standard Brons
Rek. pris 205 kr/st
Lägsta totalpris 318:-
fr.159 kr/st30 dagars prisgaranti
Välj variant

Standard Brons
2 st / 318 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Nivålist Standard som täcker skarven mellan två olika nivåer. Nivålist med förborrade hål. Skruv ingår.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Nivålist Standard som täcker skarven mellan två olika nivåer. Nivålist med förborrade hål. Skruv ingår.
Nivålist med bredd 30 mm har en höjd på 2-4 mm.Nivålist med bredd 40 mm har en höjd på 0-15 mm.!--AXAPTA MarginWidth0 MarginHeight0 WebletNameWebLet1290045429 TypeWebPageWeblet --Pnbsp;/P
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 80441L |
| Bredd | 40 mm |
| Färg | Brons |
| Typ | Nivålist |
| Material | Aluminium |
| Serie | Standard |
| Listtyp | Nivålist |
| Höjd | 15 mm |
| Längd | 1000, 2000 mm |
