Nivålist Lundbergs Standard Mässing
Lägsta totalpris 538:-
fr.269 kr/stutvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Standard Mässing
2 st / 538 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Nivålist Standard som täcker skarven mellan två olika nivåer. Nivålist med förborrade hål. Skruv ingår.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Nivålist Standard som täcker skarven mellan två olika nivåer. Nivålist med förborrade hål. Skruv ingår.
Nivålist med bredd 30 mm har en höjd på 2-4 mm.Nivålist med bredd 37 mm har en höjd på 8-10 mm.Nivålist med bredd 45 mm har en höjd på 14-15 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Bredd | 30, 45 mm |
| Färg | Mässing |
| Produkttyp | Nivålist |
| Material | Mässing |
| Serie | Standard |
| Listtyp | Nivålist |
| Höjd | 4, 15 mm |
| Längd | 1000, 2000 mm |
