Nivålist Lundbergs Standard Silver
Rek. pris 155 kr/st
Lägsta totalpris 230:-
fr.115 kr/st30 dagars prisgaranti
Välj variant

Standard Silver
2 st / 230 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Nivålist Standard som täcker skarven mellan två olika nivåer. Nivålist med förborrade hål. Skruv ingår.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Nivålist Standard som täcker skarven mellan två olika nivåer. Nivålist med förborrade hål. Skruv ingår.
Nivålist med bredd 30 mm har en höjd på 2-4 mm.Nivålist med bredd 37 och 40 mm har en höjd på 8-10 mm.Nivålist med bredd 45 mm har en höjd på 14-15 mm.!--AXAPTA MarginWidth0 MarginHeight0 WebletNameWebLet1290765483 TypeWebPageWeblet --Pnbsp;/P
Recensioner
Cina ÅVerifierad köpare
för 5 år sedanBra passform och lutning. Gick inte att hitta i fysisk affär i silver.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Bredd | 30, 37, 40, 45 mm |
| Färg | Silver |
| Produkttyp | Nivålist |
| Material | Aluminium |
| Serie | Standard |
| Listtyp | Nivålist |
| Höjd | 4, 10, 15 mm |
| Längd | 1000, 2000 mm |
