Trappkantslist Habo SA41 Grå Ek 35x35 mm
fr.223 kr
fr.179 krFrån 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

SA41 Grå Ek 35x35 mm
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
HaboBeskrivning
Självhäftande trappkantslist av aluminium.
Egenskaper- Modern och stilfull list för trappor
- Med lätt böjd, spetsig profil
- Bredd 35 mm
- Höjd 35 mm
- Med lätt böjd, spetsig profil
- Bredd 35 mm
- Höjd 35 mm
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Utförande | Grå ek, Mattvit, Rostfri, Sand |
| Djup | 35 mm |
| Typ | Trappkantlist |
| Höjd | 35 mm |
| Längd | 1000, 2000 mm |
| Material | Aluminium |
| Montering | Självhäftande |


