Trappkantslist Habo SA41 Grå Ek 35x35 mmLängd: 1000 mm, Utförande: Grå ek
223 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
Grå ek
Längd:
1000 mm

SA41 Grå Ek 35x35 mm
Längd: 1000 mm, Utförande: Grå ek
223 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
HaboBeskrivning
Självhäftande trappkantslist av aluminium.
Egenskaper- Modern och stilfull list för trappor
- Med lätt böjd, spetsig profil
- Bredd 35 mm
- Höjd 35 mm
- Med lätt böjd, spetsig profil
- Bredd 35 mm
- Höjd 35 mm
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 17697 |
| Utförande | Grå ek |
| Djup | 35 mm |
| Produkttyp | Trappkantlist |
| Längd | 1000 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Material | Aluminium |
| Montering | Självhäftande |
| EAN-nr | 7317900176975 |



