Falsad Tröskel Br. Johansson Ek
fr.160 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Ek
160 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Br. JohanssonBeskrivning
Falsad tröskel av ek till innerdörr. Passar till innerdörrskarm, inkl. komplett karmset.
Modulstorleken ska motsvara samma modulstorlek som dörren/karmen. Välj därefter tröskeldjup som ska vara samma som karmdjupet.
Recensioner
HenrikVerifierad köpare
för 3 veckor sedanbra o fin tröskel
Sverker NVerifierad köpare
för 2 år sedanMycket fin tröskel
Eva AVerifierad köpare
för 4 år sedanPrisvärt och snabb leverans
Egenskaper
| Varumärke | Br. Johansson |
| Utförande | Falsad |
| Bredd | 70, 80, 90, 100, 110, 120, 130, 133, 150, 153, 160, 170, 173 cm |
| Djup | 68, 92, 118, 145 mm |
| Färg | Ek |
| Produkttyp | Tröskel |
| Vikt | 0,5 kg |
| Listtyp | Tröskel |

