Falsad Tröskel Br. Johansson EkFalsad Tröskel Ek, 6,8x100 cm
190 kr
160 krSpara 16 %Kampanj29 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
100 cm
Djup:
68 mm

Ek
Falsad Tröskel Ek, 6,8x100 cm
160 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Br. JohanssonBeskrivning
Falsad tröskel av ek till innerdörr. Passar till innerdörrskarm, inkl. komplett karmset.
Modulstorleken ska motsvara samma modulstorlek som dörren/karmen. Välj därefter tröskeldjup som ska vara samma som karmdjupet.
Recensioner
HenrikVerifierad köpare
för 1 månad sedanbra o fin tröskel
Sverker NVerifierad köpare
för 2 år sedanMycket fin tröskel
Eva AVerifierad köpare
för 4 år sedanPrisvärt och snabb leverans
Egenskaper
| Varumärke | Br. Johansson |
| Art.Nr. | 47104 |
| Utförande | Falsad |
| Bredd | 100 cm |
| Djup | 68 mm |
| Färg | Ek |
| Typ | Tröskel |
| Listtyp | Tröskel |
| Vikt | 0,5 kg |

