Falsad Tröskel Br. Johansson EkFalsad Tröskel Ek, 11,8x90 cm
249 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
90 cm
Djup:
118 mm

Ek
Falsad Tröskel Ek, 11,8x90 cm
249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Br. JohanssonBeskrivning
Falsad tröskel av ek till innerdörr. Passar till innerdörrskarm, inkl. komplett karmset.
Modulstorleken ska motsvara samma modulstorlek som dörren/karmen. Välj därefter tröskeldjup som ska vara samma som karmdjupet.
Recensioner
HenrikVerifierad köpare
för 1 månad sedanbra o fin tröskel
Sverker NVerifierad köpare
för 2 år sedanMycket fin tröskel
Eva AVerifierad köpare
för 4 år sedanPrisvärt och snabb leverans
Egenskaper
| Varumärke | Br. Johansson |
| Art.Nr. | 47143 |
| Utförande | Falsad |
| Bredd | 90 cm |
| Djup | 118 mm |
| Färg | Ek |
| Typ | Tröskel |
| Listtyp | Tröskel |
| Vikt | 0,5 kg |

